Fototapety

czyli inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy fototapet na wymiar. W ofercie znajdziesz najpiękniejsze fotografie, którymi możesz udekorować swoje ściany. Miłośnicy nowoczesnego stylu, jak i bardziej klasycznych aranżacji znajdą coś dla siebie.

Pejzaże oraz najsłynniejsze panoramy miejskie staną się elementem Twoich pomieszczeń. Fototapety te mają niezwykle dekoracyjny charakter, dzięki czemu w idealny sposób uzupełnią wystrój nowoczesnego wnętrza. Kolejną zaletą fototapet na ścianę jest to, że powiększają one optycznie przestrzeń.

Fototapety na wymiar to atrakcyjne cenowo dekoracje ścienne, które powstały w oparciu o najnowsze trendy.

Fototapety na ścianę – idealne dla każdego pomieszczenia

Czy fototapety na ścianę nadają się do dowolnego pomieszczenia? Odpowiadamy że tak! Jeśli chcesz umieścić ciekawą dekorację ścienną w kuchni, to polecamy kolorowe fototapety z motywami kulinarnymi. Z kolei na ścianę sypialni polecamy fototapetę w stonowanych barwach i subtelnych deseniach. Dzięki takiej fototapecie powstanie zaciszne wnętrze, w którym będzie można się zrelaksować. Fototapeta do salonu może być nieco bardziej odważna – geometryczne wzory, abstrakcyjny motyw lub pejzaż z widokiem na Manhattan. W naszym sklepie nie

Dla nastolatków polecamy fototapety graffiti – dekoracje ścienne inspirowane sztuką street art. Z kolei fototapety dla dzieci przeniosą nas w kolorowy świat z ulubionych bajek.

Dopasuj fototapetę do wymiaru swojej ściany

Fototapeta to dekoracja wielkoformatowa, która w wyjątkowy sposób wzbogaci aranżację naszego wnętrza. Wysokiej jakości wydruk zdjęcia z pięknym pejzażem, ulubionym miastem lub kolorowym motywem potrafi całkowicie odmienić wystrój wnętrza.

W większych wymiarach doskonale sprawdzają się fototapety z ciekawym deseniem, na przykład kolorowymi figurami geometrycznymi lub artystycznymi kolażami. Z drugiej strony większa fototapeta na wymiar może przedstawiać klasyczny pejzaż. Czy będzie to Nowy Jork, Paryż czy też majestatyczne Alpy.