Mamy wiele pomysłów na wykorzystanie Twoich zdjęć do tworzenia ciekawych upominków, które możesz podarować w formie prezentu komuś bliskiemu. Jeżeli chcesz mieć zdjęcie bliskiej osoby przy sobie pijąc poranną kawę to foto kubek jest dla ciebie. Koszulka ze zdjęciem czy fotogranit sprawią Wam, a na pewno obdarowywanym wiele radości.

Mamy w swojej ofercie także kalendarze z wybranymi przez Was fotografiami. Do każdego z gadżetów można dołączyć także własny dedykowany napis, dzięki temu taki prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty. Foto gadżety to doskonałe prezenty na każdą okazję jak i na promocję firmy. Realizujemy również specjalne zamówienia.

Foto kubek

Niecodzienny przedmiot codziennego użytku.Foto kubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany w kolorze białym (może być kolorowy środek). Nadruk ma wielkość maksymalnie 21×8,5cm i jest nanoszony na porcelanę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik za pomocą specjalistycznej prasy oraz metody sublimacji co gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Tak wykonany kubek odporny jest zarówno na temperaturę jak i środki czystości. Istnieje możliwość dodania indywidualnego napisu oraz efektów na życzenie.

IMG_9656 (Kopiowanie)IMG_9659 (Kopiowanie)IMG_9662 (Kopiowanie)IMG_9663 (Kopiowanie)IMG_9700 (Kopiowanie)

Foto puzzle

Dla lubiących pogłówkować.Foto puzzle wykonane są z dobrego jakościowo tworzywa i z pewnością zapewnią nie tylko miłą niespodziankę ale i zajęcie na dłuższy czas. Zapakowane w pudełko z wydrukowanym zdjęciem zawartości.

Foto podkładka pod mysz

To praktyczny prezent dla lubiących komputery.Podkładka jest wykonana z bardzo dobrego tworzywa (gruba warstwa przylegającej gumy pokryta płótnem), doskonale nadaje się do codziennego użytku. Sprawdza się doskonale zarówno w przypadku myszek tradycyjnych jak i nowoczesnych myszy optycznych/laserowych. Jest to dobra propozycja na prezent dla ukochanego spędzającego dużo czasu przed monitorem. Po wykonaniu nadruku z logiem firmowym nadaje się również do firmowego biura.

Foto poduszka

Foto prezent dla ukochanej osoby.Idealny prezent zarówno dla Żony jak i Męża, chłopaka czy dziewczyny. Wykonana z grubego materiału jest nie tylko ładna lecz także wygodna. Tworzywo z którego jest wykonana daje się łatwo czyścić co dodatkowo przedłuża jej żywotność.

Foto kalendarze

Pamiątka na cały ROK.Kalendarze wykonywane są na papierze fotograficznym rozmiaru A3 lub A4 (kalendarz jednostronny lub 12 stronicowy). Klient ma do wyboru jeden z kilku projektów opracowanych przez naszych grafików. Na kalendarzu można umieścić własny napis, zdjęcie, rysunek czy grafikę, dzięki czemu staje się on idealnym prezentem na cały rok. Opracowujemy i wykonujemy także kalendarze na serie zdjęć np. do przedszkoli, kalendarze firmowe itp.

Foto koszulki

Foto prezent który zabierzesz ze sobą wszędzie.Foto-koszulka ze zdjęciem jest doskonałym prezentem dla osób aktywnych. Wykonana z odpornego na zabrudzenia, łatwego w czyszczeniu materiału pozwala cieszyć się oryginalnym prezentem w wielu okolicznościach. Nadruk wykonywany jest specjalną techniką odporną na rozciąganie. Nie musisz się obawiać że nadruk pokruszy się i odejdzie jak ma to miejsce w popularnych prasowankach.

 

RODZAJ PRODUKTU (od 1 sztuki)CENA
Fotokubek15 zł
Fotokalendarz A412 zł
Fotokalendarz A320 zł
Fotopuzzleod 12 zł
Fotopoduszkaod 18 zł
Fotomontaże od 50 zł
Fotoalbumyod 50 zł
Podkładki pod mysz od 12 zł