O NAS

kim jesteśmy?

PAVONE CENTRUM POLIGRAFII

Jesteśmy jedną z gałęzi działalności prowadzonej w ramach Spółdzielni Socjalnej Razem Mocni, którą tworzy doświadczony i ambitny zespół osób, w znacznej większości z niepełnosprawnościami. Zespół nasz oferuje szeroki wachlarz usług poligraficznych, wykonywanych w najwyższej jakości i niskiej cenie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, pozwalający na kompleksową obsługę zleceń od etapu przygotowania aż do gotowego produktu dostarczonego do klienta.

 

PRZEDSIĘBIORSTWO SPOŁECZNE 
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA RAZEM MOCNI

CO NAS WYRÓŻNIA
To, co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo, to w pełni odpowiedzialne społecznie podejście do rozwiązywania problemów zagrożenia wykluczeniem szczególnie wśród osób z niepełnosprawnościami za pomocą kreatywnych i innowacyjnych metod pracy i rozwoju zawodowego.

SILNA STRONA NASZEJ SPÓŁDZIELNI
Łączymy rehabilitację zdrowotną i społeczną, z rozwojem zawodowym. Spółdzielnia promuje integrację wśród ludzi bez względu na płeć, przekonania, w różnym wieku (młodzi, seniorzy), o różnorodnym poziomie wykształcenia, zamożności, niepełnosprawności poprzez aktywizację zawodową i społeczną. Poza działaniami stricte biznesowymi, podejmujemy działania mające na celu łączenie ludzi pełnosprawnych oraz tych z niepełnosprawnościami poprzez różnego rodzaju warsztaty poligraficzne, warsztaty rękodzielnicze, spotkania przy książce, filmie, eventy związane z historią i bieżącymi sprawami naszego regionu. Ponadto pragniemy stworzyć półkę społeczną łączącą artystów niepełnosprawnych z Pomorza Zachodniego.

 

STREFA KAZIKA – PÓŁKA SPOŁECZNA

Znajdą u nas Państwo wyroby rękodzielnicze autorstwa osób niepełnosprawnych oraz szczecińskich mikrotwórców. Wspieramy w ten sposób lokalny rynek i pomagamy w rozwoju na start. Kazik – dobry duch naszego sklepu nad wszystkim czuwa.

 

PUNKT ODBIORU PACZEK DPD PICKUP

Jesteśmy również punktem DPD Pickup, gdzie mogą Państwo nadać lub odebrać swoje paczki.

Zakupiony u nas towar mogą Państwo od razu wysłać, co ułatwi transport gabarytów jak i mniejszych upominków.

 

SZCZECIŃSKIE PAMIĄTKI

Prowadzimy sprzedaż szczecińskich pamiątek oraz mapek – zajrzyjcie do nas:
70-550 Szczecin, ul. Hołdu Pruskiego 8/u3