USŁUGI PODSTAWOWE

Druk cyfrowy

Realizujemy druk laserowy, atramentowy oraz sublimacyjny. Wydruki wykonujemy w najwyższej jakości. Dzięki szerokiej gamie papierów każdy z Państwa może znaleźć coś dla siebie.

Druk offsetowy

Duże nakłady i niska cena to walory druku offsetowego. Drukujemy ulotki, wkładki, plakaty na papierze kredowym o różnej gramaturze w wersji błyszczącej lub matowej

Druk wielkoformatowy

Wielki format to głównie roll’upy i banery przykuwające uwagę informacjami oraz grafiką. Ta forma reklamy świetnie sprawdzi się podczas targów, festiwali, event’ów czy konferencji.

Wydruki reklamowe

Wykonujemy wydruki reklamowe, takie jak ulotki, wizytówki, plakaty, papier firmowy, broszury, naklejki, teczki ofertowe, notesy, naklejki i wiele innych

Gadżety reklamowe

Wykonujemy nadruki reklamowe na rozmaitych produktach codziennego użytku tj. długopisy, breloki, wizytowniki, czapki z daszkiem, kubki, parasole, smycze, pendrive czy torby reklamowe.

Projekt

Stworzymy indywidualny wzór dostosowany do Twoich potrzeb i według indywidualnych preferencji. Zachowamy plik aby mogli Państwo powielać swoje zamówienie w każdym momencie.

Ksero

Dopasowujemy ustawienia kserokopiarek do każdego dokumentu, przyciemniamy, rozjaśniamy, zmieniamy skalę tak aby ksero było na najwyższym poziomie zgodne z indywidualnymi preferencjami.

Skanowanie

Profesjonalnie podchodzimy do wszystkich zleceń od tych małych pojedynczych po całe zbiory książek. Digitalizacja służy przede wszystkim zabezpieczeniu ważnych i cennych dokumentów oraz stworzeniu ich wersji elektronicznej.

Laminowanie

Jest to podstawowa forma zabezpieczania dokumentów. Laminowany materiał zostaje usztywniony i jest w stanie przetrwać kilkanaście lat. Wykonujemy laminowanie w rozmiarach A3, A4, A5, A6. Wykonujemy również laminowanie wielkoformatowe w wersji na ciepło i na zimno.

Druk i oprawa prac dyplomowych

Zajmujemy się profesjonalnie drukowaniem cyfrowym w kolorze i czerni . Oprawiamy prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, inżynierskie i doktorskie.

Oprawa

Oprawy dzielimy ze względu na sposób połączenia wkładu z okładką. Rozróżniamy oprawy proste, złożone i specjalne. Wykonujemy oprawy twarde oraz oprawy miękkie: kanałowa, termobindowanie
i bindowanie

Rękodzieło

Półka społeczna dla szczecińskich rękodzielników i osób niepełnosprawnych
w ramach Spółdzielni Razem Mocni